510 005 031
Wzgórze 20, Kraków

Dlaczego my ?

Nie interesują nas półśrodki, nie popadamy w rutynę. Każde zlecenie jest inne, do każdego podchodzimy jak do nowego wyzwania, a nie przykrego obowiązku. Wycena prac jest oczywiście bezpłatna – ostateczną cenę ustalamy w zależności od wielkości zlecenia, jego charakterystyki oraz przewidywanego czasu wykonania. Przy dużych zleceniach lub stałych klientach udzielamy rabatów – w tym celu prosimy zaznaczyć to w zapytaniu ofertowym. W kwestiach finansowych staramy się być możliwie elastyczni, wiedząc, iż zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą.

Jesteśmy profesjonalistami, nie boimy się odpowiedzialności. Jako jedna z niewielu firm z tej branży dajemy pełną gwarancję na wykonywane przez nas prace. Warunki i szczegóły gwarancji zawsze omawiamy przed wykonaniem zlecenia. Firma EVOlution – Prace Wysokościowe jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 500 tys. zł. W razie wyjątkowo dużych i kosztownych zleceń dokupujemy dodatkowe ubezpieczenie OC.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez cały rok. Nie ma znaczenia czy jest środek nocy czy słoneczny weekend, w razie potrzeby nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Informacje o szybkości reakcji udzielamy telefonicznie oraz mailowo, szczegóły w dziale kontakt oraz w stopce każdej podstrony. Nasze zlecenia wykonujemy nie tylko na obszarze całego kraju, ale także całej Europy, zarówno dla polskich jak i zagranicznych kontrahentów.

Nie jesteśmy amatorami pracującymi na sprzęcie sportowym bez odpowiednich atestów, używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych rozwiązań najlepszych światowych producentów. Nie oszczędzamy na bezpieczeństwie, nasze wyposażenie alpinistyczne podlega regularnym przeglądom, systematycznie także powiększamy zaplecze sprzętowe, aby móc w pełni bezpiecznie i możliwie komfortowo realizować powierzone nam zadania. Wszyscy nasi pracownicy posiadają doświadczenie i wymagane uprawnienia do wykonywania prac na wysokości oraz aktualne badania lekarskie.

Zamów bezpłatną wycenę

Opinie klientów

Polecam Evolution jako sprawdzonego partnera przy malowaniu elewacji metodą hydrodynamiczną. Widać, że alpiniści tworzą bardzo zgrany zespół, kontakt z kadrą zarządzającą bardzo profesjonalny.

Marek CieślickiSkanska

Nasi klienci

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Cient 5
Client 6
Client 7
Client 8
Tel. 510 005 031
Wzgórze 20, Kraków